Uçuş Gecikmesi

HakkiniYedirme.com – Uçuş Haklarınız. Rötar, Gecikme, İptal durumlarında Tazminat haklarınız.

Son yıllarda gittikçe  gelişen ve en güvenli ulaşım sektörü olan hava yolu ile yolculuk etmek artık vazgecilmez bir standart haline gelmis durumda.
Peki bu gelisen sektöre gözlerimiz kapali, güvenle bagli oldugumuz halde, kacimiz hava yollari sirketleri tarafindan magduriyete ugrayip, havaalaninda saatlerce bekleme talihsizligi yasamisizdir?
Peki kacimiz havaalaninda ucus rötarlari sonucunda kaybetmis oldugumuz degerli vaktimizin hesabini sorup, hakkimizi istemeye vakit bulabilmisizdir?

Karsimda Hakkini Yedirme Ekibi – Yolcu Haklari Sorumlusu Selen Kunt, bu tür magduriyetlerde yolcularin ne yapmasi gerektigini ve sorun yasayan yolculara nasil bir hizmet sunduklarina iliskin sorularimizi cevapliyor..

Hakk
ını Yedirme Kuruluşunun Amacı Nedir?
Günümüzde havayollarıyla seyehat etmeyi tercih eden pek çok yolcu, havayolu şirketlerinin yaşattığı mağduriyetler karşısında nasıl davranacakları ve hangi haklara sahip oldukları konusunda habersiz.
Haklarını bilen ve havayolu şirketinden tazminat talep edenler ise, aldıkları olumsuz cevaplar, duyarsız davranışlar ve kanıtsız bir çok bahane ile bezerek, sahip oldukları haklardan vazgeçmiş durumdalar.
İşte bu durumda biz devreye girerek,  sorun yaşayan yolcuları hakları konusunda bilgilendirip, ücretsiz olarak haklarını savunuyoruz.

Nasil Bir Hizmet Sunmaktasiniz?

Son 3 yil içinde uçuşlarında gecikme , değişiklik, iptal, uçağa alınmama gibi nedenlerle maddi manevi mağduriyet çeken yolcuların, hava yolu şirketine başvurdukları halde alamadıkları tazminatlarını, Hakkini Yedirme Ekibi olarak, bu alanda uzmanlaşmış avukatlarımız vasıtasıyla  alıyor ve yolcuya teslim ediyoruz. Yani kısacası yolcunun haklarını savunuyoruz.

Bu hizmetinizi ücretsiz verdiğinizi söylediniz, yolcunun bu durumda karşılaşacağı bir masraf yok mu?
Kesinlikle yok.Hizmetimiz %100 masrafsızdır.
Tüm süreci ve masrafları Hakkını Yedirme Ekibi olarak üstlenip, yolcuyu prosedürlerden, avukat ve mahkeme masraflarindan uzak tutuyoruz. Zaten yolcu‘nun güven içinde bize başvurmasının en büyük sebebidir bu durum.
Pozitif sonuclarda yolcu 600€ ya kadar tazminat elde edebiliyor. Başarılı olduğumuz takdirde çıkan tazminattan sadece 24%  komisyon oranı alıyoruz.

Peki yolcunun ucus magduriyeti sebebiyle HakkiniYedirme Ekibine basvuru yapmasi icin ne gerekli?
Yolcunun basvuru icin 2 dakikasini ayirip, bize ucus ve kisisel bilgilerini vermesi yeterli.  Amacimiz, hizmetimizi sunarken, yolcunun üzerinden sorumlulugu alip, kendileri icin en basite indirgemek…

Başvuru Formu