Hakkımızda

divider
“Hakkınıyedirme.com / FlightCashBack.com” ailesi, uzun yıllar boyunca hava taşımacılığı, turizm, tüketici hukuku sektörlerinde çalışmış deneyimli ve uzman kişilerin 2015 yılı sonunda ortak bir çatı altında bir araya gelmeleriyle oluştu. Bu alanda ilk kez kurumsal olarak Türkçe hizmet veren “hakkınıyedirme.com / flightcashback.com”, bu yönüyle sektörde öncü bir rol oynamaktadır.

Havayolu ile seyahat eden yolcuların yaşadıkları veya yaşamaları muhtemel sorunları yakından tanıyoruz. Kurulduğumuz günden itibaren, mağdur olmalarına rağmen hakkını aramaktan çekinen insanların sesi oluyor ve sahip oldukları hakların kendilerine verilen “Tazminat” haklarını savunuyoruz.

Avrupa Birliği Tüzükleri ve Türkiye Cumhuriyeti Yasaları tarafından koruma altına alınmış olan tazminat hakkınız, havayolu şirketlerinin keyfi uygulamaları, oyalamaları gibi sebeplerden ötürü, kişisel başvurularda karmaşık ve uzun süren bürokratik süreç sonucunda çoğunlukla olumsuz şekilde sonuçlanmakta ve zaten mağdur durumda olan yolcunun omuzlarına fazladan yük bindirmektedir.

“Hakkınıyedirme.com / FlightCashBack.com” ailesi olarak, bu sürecin en asgari düzeyde yolcuya yansıtılmasını hedef alarak “herkes için hukuk” mottosuyla hareket ediyoruz. Her biri alanında tecrübeli ve uzman olan kadromuz şu ana kadar tarafımıza ulaşan tazminat taleplerinin %96’ dan fazlasını olumlu olarak sonuçlandırmış bulunuyor. Biz alanımızdaki öncü rolünün getirdiği sorumlulukların farkında olarak haklarınızı dün, bugün veya yarın farketmeksizin aynı disiplin ve yolcu memnuniyeti ile korumayı kendine hedef belirlemiş bir aileyiz.

“Haklısınız ve haklarınızı savunacak birilerine ihtiyacınız var “

Online Başvuru

Sadece 2 dakikanızı ayırarak hemen tazminat başvurunuzu yapabilirsiniz.

Başvuru Formu